List przewodni

Szanowni Państwo

Pisze do Państwa najmniejszy, instytucjonalny podmiot CREDO (COSMIC RAY EXTREMELY DISTRIBUTED OBSERVATORY https://credo.science/credo-institutional-members/) wśród członków tego międzynarodowego projektu. Stowarzyszenie CREDO-ASTROTECTONIC www.astrotectonic.prv.pl.
Powodem jest zakończona praca nad połączeniem możliwości jakie daje udział w Europejskim Tygodnia Kodowania (ETZ) www.codeweek.eu z promowaniem projektu CREDO www.credo.science wszędzie tam, gdzie takie możliwości zaistnieją. To właśnie promocja idei zawartych w projekcie CREDO, stanowi trzon naszego statutu, naszej misji i powód nawiązania kontaktu z Państwem.
Jesteśmy dopiero na początku tej drogi, istniejemy od paru miesięcy. Jednak udało nam się stworzyć warunki dla takiego promowania, czego dowodem jest materiał w załączeniu. Prosimy o zapoznanie się i spożytkowanie dostarczonych materiałów zarówno przez Państwa jednostkę, gdy takie będą sprzyjające okoliczności jak i przekierowanie tychże – wszystkim potencjalnie zainteresowanym….ze szczególnym zwróceniem uwagi na młodzież szkolną i szkół wyższych. To szansa na podjęcie współpracy z projektem CREDO. Indywidualnej i grupowej.

Przepraszamy, iż dzień ewentualnego zgłoszenia przedsięwzięcia łączącego promocję CREDO z ETZ nie przypada na okres poprzedzający termin realizacji działań zgłoszonych do ETZ (5-20 października 2019r).
Nadal jednak jest możliwość zgłaszania wydarzeń!

Życząc sukcesów w pracach CREDO, wyrażamy nadzieję, że nasz udział w promowaniu tego projektu w niniejszy sposób, zostanie dostrzeżony i da wymierne efekty dla całej społeczności w której funkcjonujemy.

Z poważaniem

Przedstawiciel
Stowarzyszenia CREDO-ASTROTECTONIC

mgr inż. Janusz Zielony
Członek CREDO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *